Uued projektid sinu postkastis!

Koostööpartnerile

Igal aastal korraldab EstYES Eestis rahvusvahelisi vabatahtlike malevaid. Esimesed kaks vabatahtlike malevat korraldasime aastal 1994. Aasta aastalt on malevate arv pidevalt kasvanud, aastal 2018 korraldasime Eestis kokku juba 60 laagrit.

Peamisteks koostööpartneriteks malevate korraldamisel on olnud kohalikud omavalitsused, mitmed MTÜ-d ja hoolekandeasutused. Näiteks on meie partneriteks Soomaa Rahvuspark, Imastu koolkodu, Märjamaa Vallavalitsus, Koluvere Hooldekodu, Kadrioru park, Kiidi Turismitalu jne.

Maleva korraldamine annab võimaluse kaasata entusiastlikke noori vabatahtlikke, et korrastada, remontida, ehitada mingit üldsusele vajalikku objekti või pakkuda meelelahutust lastelaagris või abi hooldekodus.

Nii mõneski asjas meie elus on vaja lihtsalt alustamise julgust ja me võime oluliselt mitmekesistada elu oma kodukandi kaunis piirkonnas, kuhu tavaliselt turistid ei satu.
Malevate korraldamisega saab elavdada piirkonna inimeste ja noorte suve, kus neil on võimalik otsene keele- ja kultuurikontakt mitmete eri rahvustega. Saab anda eeskuju oma noortele, näitamaks kui populaarne on vabatahtlik töö maailmas. Selle nimel reisivad paljud noored Eestisse oma raha eest, et aidata siin kaasa mingi objekti valmimisele. Samad võimalused on ka Sinu noortel! Meie kaudu saavad ka nemad reisida maailmas, et õppida midagi uut ja avardada silmaringi, andes seejärel panuse kohaliku kogukonna arengusse.

Uuri täpsemalt koostöövõimaluste kohta: Aleksandr Kurushev, [email protected], +372 601 3098

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://estyes.ee/wp-content/uploads/2019/05/bonding-daylight-friends-1645634-e1559211674150.jpg);background-size: cover;background-position: center bottom;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}
  • Application Form    malefemale