EstYES pakub erinevaid rahvusvahelisi koolitusi, mille käigus käsitletakse ühiskonna ja osalejate jaoks huvitavaid ning olulisi teemasid, saadakse uusi teadmisi ja jagatakse kogemusi.

Koolitusel on enamasti üks kindel teema. Valikuid on palju erinevaid – alustades keskkonnast ja kultuurist kuni inimõiguste ja poliitikani välja, kuid mõte on neil üks – arendada solidaarsust, austust teiste rahvuste vastu ja tekitada rahvusvahelist dialoogi. Koolitusel on oluliseks osaks mitteformaalse õppimise aspekt – toimuvad õpitoad ja arutelud. Koolitused on vanusele 18+ ning projektid toimuvad inglise keeles. Tavaliselt võtab koolitusest osa 1–3 inimest igast riigist.

Hea teada! Koolitusi viiakse läbi Euroopa Liidu programmi “Erasmus+” raames. Tänu sellele on majutus ja toitlustus kõikidele osavõtjatele tasuta, samuti makstakse osaliselt kinni reisikulud. Täpne summa sõltub konkreetsest projektist. Reisipiletid tuleb osalejal endal välja osta, kuid pärast koolituse toimumist tagastatakse piletite raha.

Koolituse osavõtutasu on  0-100€. Kui lähed meie kaudu projekti esimest korda, lisandub EstYESi ühekordne liikmemaks 30€. (*ESTYESI OSALUSTASU EI KEHTI ESTYESI PARTNERITELE, MENTORITELE, GRUPILIIDRITELE JT VABATAHTLIKELE.)

Tutvu aktiivsete koolituspakkumistega siin.

Rohkem infot noortevahetuse programmi kohta leiad Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri lehelt.

Erasmus+

Projekte (koolitused, noortevahetused, õpiränded jms) toetab rahaliselt Euroopa Komisjon Erasmus+ programmist.
ESK projektide rahastab Euroopa Solidaarsuskorpus.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]