Uued projektid sinu postkastis!

Osalustasud

Minnes EstYESi kaudu mõnda projekti tuleb lisaks osalustasule tasuda ka ühekordne liikmemaks 30, mis lisandub vaid siis, kui lähed meie kaudu projekti esimest korda.

 • Noortevahetus – 50-100€
 • Koolitus – 0-100€
 • ESC – 50/100€ tagatisraha
 • MTV ehk pikajaaline vabatahtlik töö – 130€
 • STV ehk lühiajaline vabatahtlik töö – 100€, iga järgnev projekt samal aastal 75€
 • Osalemine Eesti laagris– 50€

 

*ESTYESI OSALUSTASU EI KEHTI ESTYESI PARTNERITELE, MENTORITELE, GRUPILIIDRITELE JT VABATAHTLIKELE.

Transpordi projektidele finantseerib osaleja ise. Projektidel, millel tagastatakse reisiraha (noortevahetused, koolitused, ESC), toimub tagastus projekti järgselt kõikide originaaldokumentide olemasolul.

 

Miks küsivad organisatsioonid osalustasu

Mõnikord juhtub, et programm ei saa täit rahastust või tegemist on projektiga, mida ei ole võimalik rahastada Euroopa Liidu rahade eest (töölaagrid, MTV, LTV).  Erasmus+ programmist saadakse rahastus vaid projektile, kuid mitte organisatsioonidele nende töö tegemiseks, näiteks lepingute sõlmimine, projekti kirjutamine ja koolitamine, osalejate otsimine, vajalike eelkoolituste läbiviimine, järeltegevuse korraldamine. Selleks, et saaksime jätkuvalt pakkuda võimalusi osalejatele ja samas oleks projektil enda ala spetsialistid koolitamas, on vajalik osalustasu küsimine.

EstYESi liikmemaks tagab selle, et järgnevatel projektidel on liikmetel alati eelis osalemiseks ja grupijuhiks olemisel. Grupijuhid ei maksa projekti meiepoolset osalemistasu. Samuti on väga mitmed koolitused suunatud just organisatsiooni liikmetele, kelleks kuuluvad ainult liikmemaksu maksnud inimesed. Liikmemaks on ühekordne ning pakub soodusvõimalusi mitmetes töölaagrites ja teistes projektides. Hoia silm peal, sest mitmed projektid on suunatud just liikmetele ning aeg-ajalt on osalus täitsa tasuta!

 

Osalustasu tagastamine

Osalustasu tagastatakse vaid juhul, kui:

 • kui meil ei õnnestunud sulle soovitud projekti kohta saada
 • projekt katkestatakse korraldaja poolt
 • sul on mõjuv põhjus projektis mitte osalemiseks – haigus (arsti tõendiga), force majore

Kui sa loobud kohast või meie sulle projekti kohta ei saa, siis on sul ka võimalus valida mõni teine projekt. Valik tuleb teha sama aastanumbri sees.

 

Osalustasu tasumine

Osalustasu ja liikmemaksu ülekande saab teha: MTÜ Noortevahetuse Arengu Ühing EstYES EE127700771000945601

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://estyes.ee/wp-content/uploads/2019/05/bonding-daylight-friends-1645634-e1559211674150.jpg);background-size: cover;background-position: center bottom;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}
 • Application Form  malefemale