Uued projektid sinu postkastis!

Ukraina partner Union Forum vajab toetust!

Ukraina partner Union Forum vajab toetust!

Ukraina partner Union Forum vajab toetust!
Ukraina partner Union Forum vajab toetust!
Ukraina partner Union Forum vajab toetust!

Meie Ukraina partner Union Forum on aastaid Eesti noori projektidesse vastu võtnud ning saatnud kümneid vabatahtlikke meie juurde. Nad on panustanud hindamatute väärtuslike rahvusvaheliste suhete loomisesse ja ühiskonna heaolu parandamisesse ning nüüd vajavad nad meie toetust.

Union Forumi töötajad teevad juba kuid oma tööd vabatahtlikuse alusel, nad pakuvad toitu ja peavarju vigastatud ja haigetele inimestele, lemmikloomadele ja mahajäetud sadadele tuhandetele sõjapõgenikele. Suur osa humanitaarabist, mida organisatsioon saaks pakkuda, on aga kinni Poolas ning nad vajavad toetust humanitaarabi transpordi jaoks. Humanitaarabi ei jää ainult Lääne-Ukrainasse vaid liigub üle Ukraina piirkondadesse, kus seda kõige rohkem vajatakse.

Rohkem kui 20 tonni humanitaarabi on toetajate hoidlates, kuid vajaka on transpordivahenditest ja kütuserahast. Iga kaubik, mis võib Poolast tuua 1,5-2 tonni humanitaarabi maksab umbes 300 eurot, suuremad veoautod  2-3 korda rohkem. Nagu mujal on ka Ukrainas kütusehinnad kallimad kui varem, sellepärast on väiksemgi abi logistiliste võimaluste suurendamiseks väga oluline.

Iga saadetud abi tagab, et Poolas ootavad humanitaarabipakid jõuavad Ukrainasse. Nii saavad abivajajad ja meie sõbrad ligipääsu toidule ja peavarjule. Oleme EstYESis Union Forumiga teinud koostööd aastaid. Me teame ettevõtte ajalugu ja panust ühiskonnale ning meil on seal sõpru ja tuttavaid. Sel põhjusel teame, et saadetud abi jõuab õigesse kohta.

Union Forum loodab naasta ühel päeval oma tavapärase töö juurde (vabatahtlike vahetused, noortelaagrid, programmid), aga see on võimalik ainult siis, kui me praegu aitame neil ellu jääda.

 

Annetuse detailid: 

Saaja nimi: UNION FORUM (LMGO SPILKA FORUM), Lviv, Ukraine

IBAN: UA793253650000002600101499130

Panga nimi: JSC KREDOBANK

Panga aadress: Lviv, Ukraine

BIC/Swift: WUCBUA2X

Kirjeldus : donation


Warning: Undefined array key 0 in /data02/virt60195/domeenid/www.estyes.ee/htdocs/wp-content/themes/dfd-native/inc/loop/posts/post_single.php on line 279

Warning: Attempt to read property "slug" on null in /data02/virt60195/domeenid/www.estyes.ee/htdocs/wp-content/themes/dfd-native/inc/loop/posts/post_single.php on line 279
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://estyes.ee/wp-content/uploads/2019/05/bonding-daylight-friends-1645634-e1559211674150.jpg);background-size: cover;background-position: center bottom;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}