Uued projektid sinu postkastis!

Projekt GoTeens tugevdab vabatahtlike organisatsioonide suutlikkust korraldada teismelistele laagreid.

Projekt GoTeens tugevdab vabatahtlike organisatsioonide suutlikkust korraldada teismelistele laagreid.

 

GoTeens Erasmus+ KA2 projektil on lisaks EstYESile 7 partnerit Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas ning selle kestvus on kavandatud 2 aastaks.

GoTeensi eesmärk on toetada noorsootöö kvaliteedi arengut, töötades välja ja vormistades meetodeid ning parandades pädevusi teismelistele mõeldud rahvusvaheliste projektide ettevalmistamiseks, elluviimiseks ja hindamiseks. Lisaks tugevdab projekt noorteorganisatsioonide ja noorte vahelist vahetust.

GoTeens parandab teismelistele (eriti vähemate võimalustega noortele) suunatud rahvusvaheliste projektide tunnustamist nii programmi- kui ka partnerriikides ning propageerib rahvusvahelist vabatahtlikku tegevust kui väärtuslikku vahendit arendada noorte autonoomiat, enesetundmist, demokraatiatunnet, kaasatust, kultuuridevahelisi oskusi ja väärtusi.

 

Projekti taust

Statistika näitab, et teismelistele ei korraldata kuigi palju rahvusvahelisi töölaagreid, kuigi nõudlus on suur. Organisatsioonid ei tunne end ilmtingimata selliste projektide korraldamiseks kvalifitseeritud ja sageli heidutavad neid seadusandluse ja järelevalvega seotud eripärad.

 

Eesmärgid

  • Põhieesmärk: tugevdada vabatahtlike organisatsioonide suutlikkust korraldada teismelistele laagreid.
  • Teine eesmärk: suurendada teismelistele mõeldnud projektide arvu.

 

Tulemused

  • Meetodite ja töötoaformaatide väljatöötamine, mida partnerorganisatsioonid ja rahvusvaheliste vabatahtlike võrgustike liikmed tulevaste teismeliste projektide puhul kasutada saavad.
  • Tööriistakomplekti loomine.

 

2022 suvel toimuvad laagrite grupijuhtide vahetusprojektid, mille raames tulevad osalejad Kreekast ja Jaapanist töövarjuks EstYESi laagritesse ning EstYESi grupiliidritel on võimalus osaleda töövarjuna Kreeka ja Prantsusmaa projektides.

 

#GoTeens #Erasmus+

Projekti kaasrahastab Euroopa Liidu Erasmus+ programm.

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://estyes.ee/wp-content/uploads/2019/05/bonding-daylight-friends-1645634-e1559211674150.jpg);background-size: cover;background-position: center bottom;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}
  • Application Form    malefemale