Uued projektid sinu postkastis!

2 nädalat Itaalia mägedes

2 nädalat Itaalia mägedes

Otsustasin suvel end veidi proovile panna ja üksi reisima minna. Seepärast võtsingi osa kahenädalasest workcampist Itaalias Casentino rahvuspargis.

Põhiliseks ülesandeks oli erinevate matkaradadel matkamine ja selle käigus prügi korjamine ning raja märgistuste kontrollimine. Kuid peamiselt said meile osaks imelised vaated ja rahu hinges, mille andsid loodus ja inimesed meie ümber.

Kuna armastan väga loodust ja mägesid, jättis Itaalias viibitud aeg väga tugeva jälje ja tohutult kalleid mälestusi. Ei oleks kunagi osanud arvata, et kahe nädala sisse mahub nii palju uut ja põnevat.
Pärast laagrit olin samal ajal nii õnnelik kui ka kurb. Õnnelik sellepärast, et olin saanud tundma õppida nii armsaid inimesi ning kurb, et koos oldud aeg nii kiirelt mööda läks. Kuid sealt laagrist sain endale uusi sõpru kellega teeme reisiplaane juba järgmiseks suveks.

Soovitan soojalt kellel vähegi võimalik sellistes projektides kaasa lüüa. Need arendavad meid inimestena ja muudavad sallivamaks ja teadlikumaks meid ümbritseva maailma ja inimeste suhtes.

Kui soovid ka veidi teistsugust reisikogemust, siis leiat põnevaid projekte siit: https://estyes.ee/projects/tag/vabatahtlik-too/
Või kirjuta meile estyes@estyes.rbr.ee

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://estyes.ee/wp-content/uploads/2019/05/bonding-daylight-friends-1645634-e1559211674150.jpg);background-size: cover;background-position: center bottom;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}
  • Application Form    malefemale