Uued projektid sinu postkastis!

Uue hooaja algus!

Uue hooaja algus!

Head uudised!

Uuel hooajal on rahvusvahelistesse vabatahtlike laagritesse palju pakkumisi nii täiskasvanutele kui ka teismelistele alates 12. eluaastast!

 

Mis on rahvusvaheline vabatahtlike laager?

Mida ma pean töötamise eest maksma?

Vabatahtlik maksab laagris osalemise eest ja ostab ise lennupiletid.

 Laagris peab ta töötama 5-6 tundi (olenevalt vanusest, mida noorem on osaleja, seda lühem on tööaeg ja tugevamini tuleb esile informaalne ja mitteformaalne õppimine)

 

Töö mitteformaalse ja informaalse hariduse kontekstis.

Töölaagrites on eesmärgid ning reguleeritud töö.

Töö arendab kindlasti rahvusvahelises seltskonnas mitteformaalse ja informaalse hariduse põhimõtetele tuginedes suhtlemisoskust, eneseväljendusoskust, koostööpädevust ja paljut muudki!

 

Mis tüüpi tööd on olemas?

Töölaagreid on igas valdkonnas, nii manuaaltööst looduses kuni festivalide korraldamiseni, mis iganes just Sulle sobib, huvi pakub või vajab arendamist!

Näiteks võib see olla puude istutamine Saksamaal, keskkonna toetamiseks kontsertsarja korraldamine Hispaania väikestes külades või prügikoristamineIslandi rannikul!

 

Lihtsalt töö ja see on kõik?

Muidugi mitte. Vabal ajal korraldatakse kultuuriprogramm, ekskursioonid, puhkus rannas jne. Samuti jagavad vabatahtlikud oma rahvuslikke retsepte ja korraldavad rahvuslikke õhtuid.

 

Toit ja majutus

Muidugi ei ela vabatahtlik 5-tärni hotellides “kõik hinna sees” ega söö „Rootsi lauas“. Vabatahtlikud teevad ise süüa, jagavad oma kombeid ja toidukultuuri, vajadusel rühmajuhi järelevalve all (noorte osalejate puhul).

Toorained tagavad korraldajad.

Ööbimine on ühistes tubades, mõnes laagris on vajalik isikliku magamiskoti kaasa võtmine. 

 

Kui kaua laager kestab?

On lühi- ja pikaajalisi projekte. 1-3 nädalat kuni 1 aastat.

Kui palju maksab laagris osalemine?

See sõltub projektist.

Teismeliste laagrid on tihti kallimad, sest vajalik on lisatugi järelvalve, turvalisuse tagamiseks, lisaks on töötamiseks lubatud aeg seaduslikult lühem. 

Teismeliste hinnad algavad 250 eurost.

Hind põhineb korraldajate korraldatud laagri maksumusel, millele lisandub EstYes osalemine, lisaks lennupiletid.

Täiskasvanute hinnad algavad 50 eurost.

 

Huvi korral võtke meiega ühendust või leidke ise andmebaasist projekt

https://www.e-vet.org/fo/html5/index.cfm?e04=36367&qs=frame&dil=eng

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://estyes.ee/wp-content/uploads/2019/05/bonding-daylight-friends-1645634-e1559211674150.jpg);background-size: cover;background-position: center bottom;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}
  • Application Form    malefemale