Uued projektid sinu postkastis!

Laagrid

Laagrid

Kallid EstYESi sõbrad!

Eriti kurva meelega anname teada, et seoses koroonaviiruse pandeemiaga ja eriolukorra välja kuulutamisega enamus EL riikides Erasmus+ projektid – noortevahetused, koolituse, seminarid, kohtumised – mis olid planeeritud kevadeks, EI TOIMU. Kõik on edasi lükatud suveks/sügiseks 2020 või isegi järgmiseks aastaks. Anname teada uued kuupäevad esimesel võimalusel. Jälgige meie postitusi kodelehel ja Facebookis.

Mittetoimuvate projektide makstud osalustasud tagastame teile täies mahus pärast teie avalduse saamist. Avaldus võib olla tehtud lihtsas e-maili vormis. Teie soovi korral võime jätta teie tehtud makse uute kuupäevade välja kuulutamiseni.

Aga usume, et olukord paraneb ja tavaline elu taastub enne suve algust. Selle mõttega julgustame teid otsima endale sobivat suvel toimuvat projekti rahvusvaheliste vabatahtlikke laagrite/malevate hulgast, mis toimuvad üle maailma juuni – august, et teie suvi raisku ei läheks. Laagrite andmebaas asub siin:

https://www.e-vet.org/fo/html5/index.cfm?e04=36367&qs=frame&dil=eng

Avalduse saab täita siin:

https://www.e-vet.org/fo/html5/appli5/index.cfm?e04=36367&fuseaction=new&dil=eng

Et soodustada teie minekut alandame omapoolse laagri osalustasu ligi 20% kuni 80 euroni.

Kinnitame, et kõik meie partnerid ülemaailma valmistuvad suveks ja heameelega võtavad teie taotlusi vastu.

Kõige mustema stsenaariumi puhul ehk kui epideemiat ei saa kontrolli alla, lennuliiklus ei taastu, projektid ei toimu, tagastame osalustasud täies mahus.

Küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust.

Teie MTÜ EstYES

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://estyes.ee/wp-content/uploads/2019/05/bonding-daylight-friends-1645634-e1559211674150.jpg);background-size: cover;background-position: center bottom;background-attachment: fixed;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}
  • Application Form    malefemale