Nädal koolitusel “Digital Youthquake” Belgradils

EstYES 30.11.2016
Tags: |

– Getter Koobas käis EstYESi partnerorganisatsiooni poolt korraldatud koolitusel Belgradis. Oma reisist tegi ta pikema blogipostituse, saad seda lugeda siit: https://turismifannklubi.wordpress.com/2016/11/22/nadal-belgradi-paathotellis/

Kolm kõige ägedamat eestlast — mina, Joosep ja Jaan, sssõitsime Ssserbiasse ssseiklema, osa võtma Erasmus+ koolitusest “Digital Youthquake”. Meid saatis projektile kultuuri- ja noortevahetustega tegelev organisatsioon EstYES. Sellised projektid on ühed mõnusaimad ja soodsaimad viisid, et avastada uusi kohti, inimesi, kultuure ja tarkusekilde. Jagan teiega mõningaid mõtteid ja pilte sellest, kuidas meie oktoobrikuine reis läks.

Mulle täiega meeldivad koolitused! Miks? No kõiki põnevaid asju ei jõua ju kaheks/kolmeks/neljakas aastaks kooli õppima minna. Aga koolitus võimaldab visata kiire pilgu huvipakkuvatele teemadele ja natuke jälle targemaks saada. Meie “Digital Youthquake” keskendus digitaalsele veebimaailmale. Facebookid, Pixabayd, Trellod, Canvad, WordPressidSlackidMailchimpidGoogleDocsid, boonusena veel Imgflipid — kõikidest nendest saime väikse ülevaate ja vähem või rohkem kätt harjutada. Koolitusprogrammi kuulusid muidugi ka ergutavad tantsusõud, rahvusõhtu ja Belgradi vaatamisväärsustega tutvumine.